• slidebg1
  YOUR EXPERT
  HR PARTNER
  We Dream
  We Question
  We Explore
 • slidebg1
  s16
  Executive Recruitment
  IT Recruitment
  Sales, Marketing and Finance Recruitment
 • slidebg1
  YOUR EXPERT
  HR PARTNER
  We Design
  We Invent
  We Improve

RenaHr- Your Expert Human Resources Partner

RenaHr olarak iş ortaklarımıza , İnsan Kaynakları alanında farklı projeler üreten ve iş ortaklarımızın istihdam taleplerine, en uygun adayları, en hızlı sürede yerleştirme hedefini, gizlilik, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden gerçekleştiren bir kurumuz.

Amacımız; maksimum memnuniyet ve verimliği sağlamak için; iş ortaklarımız ve adaylarımızı, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen ortak projelerde buluşturmaktır. Uzmanlıklarımızı, deneyimlerimizi, teknik altyapımız ve güçlü veri tabanımızı; şeffaf iletişim, sonuç ve başarılı odaklı çalışmalarımız ile özgün projelerde yaşatırız .

“Ekibimize, Adaylarımıza ve Müşterilerimize güveniriz.”

RenaHr- Your Expert Human Resources Partner

We as RenaHr creating custom turnkey solutions in the field of Human Resources while meet  employment demands of our customers for the most suitable candidates, the fastest time in the placement objectives, privacy, integrity and realize without compromising on customer satisfaction.

Our aim is to ensure that our business partners and candidates receives maximum satisfaction and productivity reliably as well as  to fullfill their project goals without sacrificing quality. Our expertise, our experience, our infrastructure and our strong database technology; transparent communication  are built for to reach successful results.

We trust and rely on our team, our candidates and our clients.

%0

Müşteri Memnuniyeti

Customer Satisfaction
%0

Aday Yerleştirme Oranı

Completed Projects
%0

Proje – Deadline Oranı

Deadline of Projects
+ 0

Veritabanı Aday Sayısı

Our Database

İnsan kaynakları alanında; seçme yerleştirme başta olmak üzere, adaylarımızın ve müşterimizin taleplerine uygun özel katma değerli çözümler üretir, sunarız.

Search and selection process in Human resources, we offer and produces value-added solutions are ideal for the demands of our customers and our candidates.

 • Eda Cepni

  team16-notinclude
  Lifung
  Vice President - Branch Coordination
 • Mert Can İliş

  team15-notinclude
  Hesapkurdu.com
  CTO
 • Aycan Emre

  team13-notinclude
  Ulusal Faktoring A.Ş.
  Human Resources Manager
 • Osman L. Celasun

  team13-notinclude
  Yanmar
  General Manager
 • Erdal Tokcan

  team13-notinclude
  Martı Container
  Vice President
 • Ahmet Öngün

  team13-notinclude
  Gantek Teknoloji
  Chairman Of The Board
 • Murat Peksan

  team13-notinclude
  Digitouch Media Group
  HR Manager
 • Aslı Atasoy

  team13-notinclude
  Amadeus Bilgi Teknolojileri ve Servisi
  Human Resources Director
 • Özberk Özdemir

  team13-notinclude
  Eser Telekomünikasyon
  Business & Product Development Manager
 • Özkan Başak

  team13-notinclude
  TEKNO Şirketler Grubu
  Human Resources Manager
 • RenaHr güvenilir, çözümcü yaklasımı benimseyen, hızlı servis verebilen bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarının profesyonel ve sonuca odaklı yaklaşımları ile; işbirliğine açık, ilişki yönetiminde her zaman destkeleyici bir danışmanlık şirketinden öte, her zaman uzmanlıklarından faydalanmaktan keyif alinacak bir iş ortağıdır.

 • Berna Hanım ve ekibiyle çalışmaktan çok memnunuz.
  Bilişim sektöründeki kuvvetli networkleri sayesinde, hem orta ve üst düzey seviyedeki yeni takım arkadaşlarımızı, hem de daha az deneyimli veya yeni mezun ancak “STAR Takım Arkadaşları” arayışlarımızda aktif olarak RenaHr ile çok başarılı projeler gerçekleştirdik.
  Şirketimiz yapılanma sürecinde yaptığımız seffaf, objektif ve hızlı çalışmalar ile keyifli, başarlı ve verimli sonuçlar elde ettik. Son derece önem verdiğimiz Ar-Ge ekibimizi inşa etmek konusunda Rena’ya güveniyoruz.

 • RenaHr firması ile uzun zaman birlikte çalışma fırsatım oldu. Bir çok danışmanlık firmasına kıyasla; yaklaşımları, sizi anlamaya, dinlemeye ve beklentilerinizi algılamaya verdikleri önem onları farklılaştıran en belirgin özelliklerinden. Ağırlıklı olarak da Bilişim ve Teknoloji alanındaki geniş CV havuzundaki adayları ile aktif iletişim halinde olup, müşteri firma ihtiyaçlarını ve aday beklentilerini en doğru şekilde birleştirmesi ile tanınmaktadır. Müşterilerine verdikleri butik hizmet anlayışı, firma ile aynı dili konuşabiliyor olmak ve süreci sonuna kadar titizlikle takip etmek de bir başka özelliklerinden biri. Sadece Firmaya değil adaylara da aynı titizlikle ve önemle yaklaşan RenaHr, onların beklentilerini anlamak, nasıl bir şirkette ve nasıl bir pozisyonda daha başarılı ve motive çalışacaklarını analiz etmek için özel bir çaba harcamaktadır. Kurum tarafından baktığımda tüm Rena kadrosu (en üst yöneticisi ve tüm diğer çalışanları), sıcak ama titiz çalışamaları ile doğru işe doğru eleman yerleştirmenin yanı sıra güvenebileceğiniz bir iş ortağı olarak sizinle aynı kulvarda yerini almaktadır. İyi ki yollarım onlarla kesişmiş.

 • Berna hanım ve RenaHr ekibine itafen,
  Şirketimiz Yanmar’ın sizin ile yaptığı Personel Seçme Yerleştirme Danışmanlığı Anlaşması ile ihtiyacımıza cevap veren doğru adayları istediğimiz pozisyon için kısa zamanda raporlayıp bizlerin çalışmalarına değer katıp, bize zaman kazandırdığınız için teşekkür ederim. Gizlilik ve müşteri memnuniyeti ilkelerine gösterdiğiniz hasasiyet için ayrıca teşekkür ederim. Bu güven içersinde; şirketimiz içinde olası ihtiyaçlarımız için tekrar işbrliği içinde olacağımızdan duyduğum memnuniyeti paylaşmaktan gurur duyarım.

 • RenaHr, şirketimizde açılan çeşitli pozisyonlar için eleman bulma ve yerleştirme ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarında işbirliği içinde bulunduğumuz bir kuruluş. Birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar esnasında, gözlemlediğimiz profesyonel yaklaşım, sıcak işbirliği ve yakın ilgi onları diğer danışmanlık firmalarından ayırıyor. Ayrıca, firmamıza yerleştirdikleri elemanların kaliteleri de, işveren olarak bizleri fazlası ile tatmin ediyor. RENA HR ile iş ortaklığımızın ve dostluğumuzun kuvvetli temelde olduğuna ve daha nice başarılı projelerde çözüm merkezimiz olacagına inanıyor ve RenaHr ekibinin uzmanlığına güveniyoruz.

 • RenaHr ile kurulduğu ilk günden bu yana yaklaşık 5 yıldır çalışıyoruz. Profesyonel yaklaşımlarının yanısıra , özellikle bilişim sektöründeki deneyim ve bilgileri ile, insan kaynaklarında uzman ve oldukça başarılı bir iş ortağımız.
  Bizim icin RenaHr, titiz çalışmaları, kaliteden ödün vermeyen çözüm odaklı yaklaşımları, bir danışman firmadan öte bizim takım arkadaslarımız gibi yakın, işini ciddiye alan ve titiz yaklaşımları ile işlerini farklılaştıran bir çözüm merkezi. Ayrıca özellikle bilişim sektöründe bilgi ve deneyim ile geniş portfoye sahipler. RenaHr; güvenilir, etik, kaliteli, yüksek performanslı, başarı odaklı yaklaşımları ile, bizim ihtiyaclarımıza her seviyede destek veren butik bir “İnsan Kaynakları iş ortağımız”dır. RenaHr ile çalışmaktan son derece memnunuz.

 • RenaHr İK Danışmanlık şirketi, çalıştığımız diğer danışmanlık şirketlerinden çok kısa sürede farklılaşarak, ilk anda aklımıza gelen çözüm ortağımız oldu diyebilirim. Yürüttüğümüz projelerde göstermiş oldukları yüksek performans, dışarıdan bize destek veren bir danışmanlık şirketinden çok, bizimle birlikte ofisimizde süreçlere dahil olan bir partner olarak algılamamıza ön ayak olmuştur.
  Bizim için RenaHr, işe alım süreçlerimizin optimize edilmesi, hızlanması ve sektör içinden birçok üst düzey kişiye kolaylıkla ulaşmamız konularında başarılı çalışmaları ile uzun yıllar birlikte çalışmayı istediğimiz önemli bir destek kanalıdır.

 • 2011 yılından itibaren iş ortağımız olan RenaHr ile bir çok projede birlikte çalıştık. Birincil önceliği müşteri memnuniyeti olan, bizi yakından tanıyan, etik ve kaliteden ödün vermeyen, katma değerli hizmet veren güçlü bir danışmanlık şirketi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca, sıradışı çözümler, işveren markasına katılan artı değer, yoğun işe alım takvimine rağmen sorunsuz mülakat takibi ve organizasyonu, hızlı geri dönüşler ve herşeyden önemlisi işe alım kalitesi yani RenaHr tarafından yerleştirilen adayların şirketimize uyum sağlama sürecinin kısa, verimliliğinin yüksek olması" da RenaHr hizmetleri olarak özetleyebilirim.
  RenaHr ile çalışmaktan oldukça memnunuz ve özellikle bilişim sektöründe istihdam konusundaki uzmanlıkları ve hızlı geri dönüşleri açısından, IT alanında hizmet veren firmalar için öncelikli tavisye edeceğimiz uzman bir danışmanlık firması olduğunu söyleyebilirim.

 • RenaHr ile kuruluşundan itibaren birlikte çalışıyoruz. Lafı çok uzatmadan RenaHR’ı tek kelime ile özetlemek gerekirse; “Süperler!”

 • RenaHR ile devam eden iş ortaklığımızda, Berna Hanım ve ekibinin verdikleri titiz ve terzi usulü butik çalışma ile gerek süreçlerimizde hız kazanmamız gerekse kilit noktalara yapılan işe alımlar sonucu şirketimize kattıkları katma değerin önemi gün geçtikçe daha çok hissedilmektedir.
  Bizim için RenaHR ile çalışmak, iş yapmaktan daha çok keyifli bir paylaşım içinde bulunmaktır.
  Kendilerine şirketimizin taleplerini kendi şirketleriymiş gibi benimsedikleri için teşekkür ederiz.
  İyi ki varsınız ve iş ortağımızsınız RenaHR…